ورود کاربرانعضویت کاربران
09123769755

لوله بازکنی الهیه

از دیگر خدمات پایتخت سرویس ، لوله بازکنی الهیه است. مردم امروزه به دنبال روش هایی هستند که به صورت تضمینی بتواند گرفتگی لوله را برطرف کند. باید بگوییم اگر به دنبال روش های تضمینی هستید باید به سراغ شرکت های لوله بازکنی بروید. شرکت های لوله بازکنی با ابزارهای مخصوص، لوله بازکنی را به صورت صد در صد تضمینی انجام میدهند. از دستگاه ها و وسایلی که در لوله بازکنی کاربرد دارد میتوان به فنر لوله بازکنی و همچنین دستگاه لوله بازکنی اشاره کرد.

از روش هایی که برای لوله بازکنی الهیه بسیار رایج و متداول است فنر لوله بازکنی میباشد. فنر های لوله بازکنی سال هاست که ابزار دست افراد متخصص لوله بازکنی است.

روش کار این فنر ها نیز بدین صورت است که ابتدا نوک فنر و قسمت جلویی فنر را به داخل لوله فاضلاب و یا هر لوله ای که گرفتگی در آن اتفاق افتاده است میگذاریم و فنر را آرام آرام به داخل لوله روانه میکنیم. آنقدر فنر را به داخل لوله میفرستیم تا جایی که فنر به گرفتگی مورد نظر برسد و دیگر نتواند حرکت کند. زمانی که مطمئن شدیم نوک لوله به محل مورد نظر رسیده سپس انتهای فنر را میچرخانیم تا فنر به مواد گیر کرده و به دور خود بپیچد. فنر ها قابلیت ارتجاعی بسیار خوبی دارند و میتوانند مواد گیر کرده را به خود جذب کنند. البته در لوله بازکنی به یاد داشته باشید که فنر میتواند به لوله آسیب زده وباعث زخمی شدن آن شود.

دستگاه لوله بازکنی از دیگر وسایل و تجهیزات لوله بازکنی الهیه به شمار میرود که امروزه در بیشتر شرکت های لوله بازکنی استفاده میشود و میتوان گفت امروزه کمتر شرکتی را میبینید که از فنر استفاده کند. این دستگاه ها از ویژگی هایی همچون قابلیت حمل، استفاده از برق تک فاز، رفع گرفتگی های شدید، سرعت بالا، سرفنرهای گوناگون برخوردار هستند. برای لوله بازکنی در الهیه با ما تماس بگیرید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر