ورود کاربرانعضویت کاربران
09123769755

لوله بازکنی امیرآباد

لوله بازکنی در امیر آباد از دیگر سرویس های شرکت پایتخت سرویس می باشد. امروزه دستگاه های لوله بازکنی در بازکردن لوله های جرم بسته و همچنین لوله هایی که به هر دلیل نمیتوانند از طریق مواد شیمیایی و اسیدی رفع جرم شوند کاربرد فراوانی دارند. از متداولترین و رایج ترین دستگاه ها که در لوله بازکنی کاربرد دارند لوله باز کن تراکم هوا و لوله بازکن فنری میباشد.

نوعی دستگاه لوله بازکنی وجود دارد که برای رفع جرم به وجود آمده بر اثر خاک و فضولات میباشد دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا نام دارد. روش کار در این دستگاه لوله بازکنی این گونه است که به هنگام تلمبه زدن هوا درون دستگاه فشرده میشود و همچنین مقدار فشار درون دستگاه توسط عقربه ای به نمایش در می آید. دهنه این دستگاه داخل ورودی لوله قرار گرفته و سپس فشار هوای داخل دستگاه توسط اهرمی وارد دستگاه میشود و بدین صورت از طریق فشار هوا گرفتگی های داخل لوله از بین خواهد رفت.

در هنگام استفاده از این دستگاه در لوله بازکنی باید دهانه دستگاه به خوبی بر روی ورودی لوله قرار بگیرد و هیچ گونه هوایی به داخل آن وارد نشود. ورود هوا باعث میشود تا عمل تلمبه زدن به خوبی انجام نشده و تاثیری نداشته باشد.

استفاده از فنر لوله بازکنی از بهترین روش های باز کردن و تمیز کردن لوله از جرم و گرفتگی میباشد. این دستگاه متشکل از فنر و موتور میباشد که دستگاه فنر را چرخانده و پس از قرار گرفتن در لوله باعث پاک کردن و زدودن جرم و گرفتگی میشود. فنر این دستگاه به گونه ایست که انعطاف پذیری خوبی دارد و میتواند از خمیدگی لوله ها به راحتی عبور کند. استفاده از این دستگاه در لوله بازکنی برای رفع گرفتگی هایی که بر اثر جامدات ایجاد شده بسیار مناسب و کاربردی میباشد. برای بهرهمندی از خدمات ما در لوله بازکنی امیرآباد با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر