ورود کاربرانعضویت کاربران
09123769755

لوله بازکنی ولنجک

از جمله دستگاه هایی که به منظور لوله بازکنی در ولنجک مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه لوله بازکنی پمپ تراکم هوا میباشد. این دستگاه مواقعی کاربرد دارد که گرد و خاک به درون لوله های شما نفوذ کرده باشد. این دستگاه با فشردن هوا درون خود و سپس آزاد کردن آن درون لوله باعث میشود تا گرفتگی های لوله زدوده شده و از بین برود. از این دستگاه میتوان در لوله بازکنی توالت های فرنگی، ایرانی و همچنین آشپزخانه استفاده نمود.

دستگاه های لوله بازکنی تراکم هوا ممکن است به هنگام کار صدایی را از خود تولید کنند و این به دلیل فشار هوایی میباشد که به داخل لوله میفرستند. دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا در قدرت های مختلف تولید و عرضه میشود که بسته به نوع استفاده از آن قدرت های مختلفی دارد. این دستگاه للوله بازکنی میتواند هوا را به مقداری مناسب درون خود متراکم کرده و با فشار این هوای متراکم شده را به درون لوله آزاد کند که این کار باعث میشود تا هر چه بر سر راه این هوای فشرده باشد زدوده شود.

استفاده از دستگاه تراکم هوا در لوله بازکنی به هیچ وجه نباید توسط افراد غیر متخصص انجام شود. این کار باید توسط شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه و توسط افراد  متخصص این کار انجام شود. استفاده از این دستگاه در لوله بازکنی ممکن است آسیب هایی را به لوله ها وارد کند. استفاده از این دستگاه در لوله بازکنی نمیتواند همیشه کارساز باشد و به طور مثال در مواردی که گرفتگی لوله به خاطر یک سنگ یا پلاستیک باشد بهتر است از دستگاه لوله بازکنی فنر استفاده شود.

یکی از مزیت های دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا قابلیت تنظیم میزان فشار است که میتوان با توجه به نوع گرفتگی لوله، فشارهای مختلفی را تنظیم و به کار برد. از دیگر خدمات ما در شرکت پایتخت سرویس ، لوله بازکنی در ولنجک است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر