ورود کاربرانعضویت کاربران
09123769755

لوله بازکنی و تخلیه چاه جاده مخصوص

لوله بازکنی و تخلیه چاه جاده مخصوص یکی از خدماتی است که در شرکت پایتخت سرویس به صورت خدمات شبانه روزی و با کیفیت بسیار بالایی ارائه می گردد. در ادامه بیشتر در مورد پر شدن چاه و لوله بازکنی و تخلیه چاه صحبت خواهیم کرد.

آیا میدانید علائم پرشدن چاه چیست؟

  • زیاد شدن سوسک و سوسک های فاضلابی در خانه از این موضوع خبر میدهد که چاه خانه پر شده است.
  • بیرون زدن آب از نزدیکترین آبراهه به چاه فاضلاب نشان دهنده نیاز به تخلیه چاه است.
  • اگر در اطراف چاه نم یا رطوبت مشاهده شود نشان از این دارد که چاه پر شده است.

اما در چه مواقعی میبایست با شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه جاده مخصوص برای تخلیه چاه تماس گرفت؟

مواقعی که یک جسم خارجی مانند پلاستیک یا فلز داخل لوله گیر کرده باشد و از طریق اسید و سایر جرم زداها نتوان لوله را باز کرد. چربی ها از جمله موادی هستند که به خصوص در آشپزخانه مصرف میشوند. شستن ظروف چربی باعث میشود تا چربی شسته شده به مرور به دیواره های لوله چسبیده و ازعبور آب جلوگیری کند. در این مواقع جرم ایجاد شده به حدی چسبنده و سخت شده است که با جرم زداهای خانگی نمیتوان آنها را از دیواره لوله ها حذف کرد. تنها راه چاره تماس با لوله بازکنی و تخلیه چاه جاده مخصوص است تا با استفاده از دستگاه لوله بازکنی و تخلیه چاه جرم ایجاد شده را از بین ببرند.

ممکن است در هنگام بنایی و یا تعمیر بخشی از ساختمان مصالح ساختمانی وارد لوله شده و باعث گرفتگی لوله شود که فقط میتوان با دستگاه لوله بازکنی و تخلیه چاه جرم ایجاد شده را از بین برد که البته این کار نیز باید به دقت انجام شود چون امکان شکستگی لوله وجود دارد. استفاده از دستگاه لوله بازکنی و تخلیه چاه میتواند علاوه بر بالا بردن سرعت کار میتواند نتیجه بهتری نیز در بر داشته باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر