ورود کاربرانعضویت کاربران
09123769755

لوله بازکنی و تخلیه چاه جمهوری

شرکت پایتخت سرویس در مرکز تهران نیز به ارائه خدمات می پردازد و یکی از مناطق تحت پوشش آن ، لوله بازکنی و تخلیه چاه جمهوری می باشد. روش های متفاوتی برای لوله بازکنی و تخلیه چاه وجود دارد. برای لوله بازکنی و تخلیه چاه جمهوری ز روش های گوناگونی استفاده می شود که برخی از آنها به شرح زیر می باشند.

در سطوح مقدماتی گرفتگی ، این موارد به وسیله ی پمپ کردن معمولی آب با فشار نسبتا زیاد قابل رفع می باشد. این هوای متراکم سبب فشار به ناحیه گرفته شده می شود و در نهایت راه باز خواهد شد. در موارد دیگری نظیر گیر کردن جسمی خارجی در بخشی از لوله نیز استفاده از دستگاه تراکم هوا برای لوله بازکنی و تخلیه چاه جمهوری توصیه می شود. در صورتی که مایل به استفاده از دستگاه تراکم هوا می باشید لازم است تا ابتدا به موارد زیر توجه نمایید.

دستگاه تراکم هوا دارای پمپ باد قوی می باشد که پس از فعال کردن آن پمپ شروع به متراکم کردن هوا نموده و این تراکم هوا را به وسیله ی عقربه ای که در روی دستگاه درج شده است به شما نشان می دهد شما باید پس از آنکه تراکم هوا به میزان مناسب رسید نسبت به تخلیه ی ناگهانی و یکباره ی هوای ایجاد شده بر روی لوله ، نمایید. این آزاد سازی ممکن است صدای بلندی ایجاد کند پس بهتر است قبل از آن خونسردی خود را حفظ نمایید. همچنین باید میزان تراکم هوا را مورد بررسی قرار دهید تا پس از آزاد سازی هوا به مشکلاتی نظیر پس زدگی مواد داخل لوله بر خورد نکنید .

ممکن است با یک بار انجام عمل کمپرس باد گرفتگی لوله باز نشده و مشکل همچنان ادامه دار باشد. باید به این نکته توجه نمایید که ممکن است برای رفع کامل گرفتگی و انجام لوله بازکنی و تخلیه چاه چندین بار عمل کمپرس باد را انجام دهید. برای اطمینان از بازشدن لوله ی مورد نظر بهتر است حجم زیادی آب را به یک باره در سمت لوله سرازیر کنید و سرعت کشش آب را مورد بررسی قرار دهید. سرعت بالا در کشش نشان دهنده ی موفقیت آمیز بودن عمل لوله بازکنی و تخلیه چاه جمهوری می باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر