ورود کاربرانعضویت کاربران
09123769755

لوله بازکنی و تخلیه چاه جنوب تهران

لوله بازکنی و تخلیه چاه جنوب تهران یکی از خدماتی است که شرکت پایتخت سرویس ارائه می دهد. بیشتر چاه هایی که توسط انسان ها حفر می شود از کول استفاده نکرده اند و به جای آن بالای چاه را آجر چینی کرده اند. بنابراین در این نوع چاه لجن و چربی جذب آجر و در نهایت جذب خاک می شوند که خاک را سست می کنند و باعث ریزش چاه می شوند. یکی دیگر از عوامل ریزش چاه شکستگی لوله در نزدیکی چاه می باشد که با افزایش رطوبت چاه باعث ریزش آن می شود که بسیار خطرناک می باشد.

برای جلوگیری از مشکل ریزش چاه باید تخلیه چاه صورت گیرد و چاه را هر از چندگاهی توسط متخصصین این کار مورد بررسی قرار دهید تا از بوجود آمدن مشکل ریزش چاه که می تواند خسارات جانی و مالی بسیاری را ایجاد کند جلوگیری کنید.

شما با مشاهده نشانه هایی مثل افزایش سوسک و دیگر جانوران و یا احساس بوی بد و نشست زمینی که زیر آن چاه قرار دارد و همچنین با بالا زدن آب فاضلاب باید به پر شدن چاه شک کنید و با متخصصان لوله بازکنی و تخلیه چاه جنوب تهران تماس بگیرید تا به بررسی مشکل ایجاد شده بپردازند و به این ترتیب باعث افزایش عمر چاه و جلوگیری از مشکلات احتمالی و ریزش چاه می شوند.

وقتی مشکل بررسی شد ممکن است مشکل اصلاً مربوط به پرشدن چاه نباشد و فقط یک گرفتگی بوجود آمده باشد که در این صورت با استفاده از ابزار خاصی به راحتی اقدام به رفع گرفتگی می کنند.

ولی اگر نتیجه بررسی بر این قرار گرفت که چاه باید تخلیه شود و امکان ریزش وجود دارد، لوله بازکنی و تخلیه چاه جنوب تهران بوسیله ابزاری مخصوص این کار مشکل را برطرف می کند.

لوله بازکنی و تخلیه چاه جنوب تهران بر اساس نوع چاه از ابزار مختلفی استفاده می کند. اگر چاه عمق کمی داشته باشد از ماشین تک فاز برای تخلیه چاه استفاده می شود. ولی اگر چاه دارای عمق زیادی باشد برای تخلیه چاه از دستگاه پر قدرت سه فاز استفاده می شود  که با سرعت زیاد و بی سرو صدا تخلیه چاه را به راحتی انجام می دهد. ودر صورتی که چاه دارای رسوب چربی و لجن باشد از سیستم مکنده و ساکشن برای رفع این رسوب استفاده می شود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر