ورود کاربرانعضویت کاربران
09123769755

لوله بازکنی و تخلیه چاه ستارخان

از دیگر خدماتی که در شرکت پایتخت سرویس ارائه می شود، لوله بازکنی و تخلیه چاه ستارخان می باشد. گرفتگی های لوله و همچنین پر شدن چاه ساختمان دلایل مختلفی دارد و برای رفع آن نیاز به تخلیه چاه و لوله بازکنی خواهید داشت. در آشپزخانه یا دستشویی ها با شستشوهای مداوم و با وارد شدن مواد به مرور باعث گرفتگی لوله ها می شود که معمولا از تلمبه و یا اسید برای باز کردن لوله ها استفاده می کنند. استفاده از تلمبه در صورتی پاسخگو خواهد بود که شدت گرفتگی لوله نزدیک به ورودی باشد و در صورتی که گرفتگی در عمق بیشتر و پایین تری باشد تلمبه زدن موجب باز شدن لوله نخواهد شد.

اسید نیز جرم زدای خوبی برای لوله بازکنی و تخلیه چاه به شمار میرود ولی در صورتیکه از اسید استفاده زیاد و طولانی مدتی شود باعث فرسایش و خوردگی لوله شده و در نتیجه لوله دچار نشتی شده و دردسرهایی را به وجود خواهد آورد.

بهترین روش در لوله بازکنی و تخلیه چاه ستارخان استفاده از دستگاه های لوله بازکنی و تخلیه چاه است که امروزه از این دستگاه ها استفاده فراوانی به منظور لوله بازکنی و تخلیه چاه میشود.

دستگاه های لوله بازکنی و تخلیه چاه ستارخان از مزیت های زیادی همچون کوچک و همچنین قابل حمل بودن،استفاده از برق شهری به جای استفاده از برق ۳ فاز، بازکننده گرفتگی های سخت و شدید، استفاده از سرفنرهای مختلف برای استفاده در لوله با هر ابعادی، تسریع فرایند بازکردن لوله ها، استفاده از فنرهای بلند برای لوله های طولانی و محفظه جمع کننده فنر برخوردار هستند.

استفاده از این دستگاه ها در لوله بازکنی و تخلیه چاه میتواند سرعت  روند انجام کار را افزایش داده و از آسیب زدن به لوله ها جلوگیری کند. در لوله بازکنی و تخلیه چاه به شیوه قدیمی مشکلاتی همچون آسیب زدن فنر به لوله ها را در پی داشت که در دستگاه های لوله بازکنی و تخلیه چاه جدید این مشکل رفع شده است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر