ورود کاربرانعضویت کاربران
09123769755

لوله بازکنی و تخلیه چاه شرق تهران

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شرق تهران را تنها با یک تماس از شرکت پایتخت سرویس بخواهید. بعضی اوقات با بوی بد فاضلاب در ساختمان مواجه می شوید یا موجوداتی مثل سوسک یا دیگر موجودات موذی را بیشتر نسبت به قبل در ساختمان رویت می کنید. این ها مواردی هستند که شما را باید در مورد پر شدن چاه به شک بیاندازند. بالا آمدن آب فاضلاب یا نشست زمین در محل وجود چاه از دیگر نشانه های پر شدن چاه فاضلاب و نیاز به تخلیه چاه در ساختمان می باشد.

البته این نشانه ها ممکن است بر اثر گیر کردن یک شی خارجی در لوله باشد که این مشکل را بوجود آورده است که باید توسط متخصص این کار بررسی شود و اگر مشکل گرفتگی بود بوسیله ابزاری مخصوص گرفتگی بر طرف شود.

 در این موارد باید سریعا با لوله بازکنی و تخلیه چاه شرق تهران تماس بگیرید تا به بررسی مشکل بپردازد. تعلل در اقدام به موقع ممکن است مشکلات زیادی از جمله ریزش چاه را بوجود آورد که بسیار خطرناک می باشد.  ریزش چاه می تواند بسیار خطرآفرین باشد و امکان ایجاد خسارات جانی و مالی را به دنبال خود دارد.

بنابراین برای جلوگیری از این خطرات باید هر یک سال وضعیت چاه های فاضلاب به خصوص چاه های قدیمی بررسی شود تا از مشکلات احتمالی و خطر ریزش آن جلوگیری شود.

ریزش ناگهانی چاه بر اثر ریزش چاه آسیب های جدی به ساختمان وارد می کند و هزینه های زیادی را برای سکنه ایجاد می کند در صورتی که با اقدام به موقع می توانید از بسیاری مشکلات جلوگیری کنید.

لوله بازکنی و تخلیه چاه شرق تهران با روش های مختلفی انجام می شود که از آن جمله می توان به استفاده از ماشین هایی با پمپ های مخصوص  لجن کش تک فاز برای چاه های معمولی اشاره کرد. ولی برای چاه هایی با عمق زیاد از ماشین سه فاز استفاده می شود که با قدرت زیاد و سرعت زیاد و بدون صدا عملیات تخلیه چاه را انجام می دهد. لوله بازکنی و تخلیه چاه شرق تهران برای تخلیه چاه هایی که دارای رسوب زیادی مثل چربی هستند برروی ماشین ساکشن نصب می کنند و اقدام به تخلیه چاه می کنند. در این روش احتیاج نیست کل در چاه کنده شود و با کندن مقدار کمی از در نسبت به لایه روبی چاه اقدام می کنند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر