ورود کاربرانعضویت کاربران
09123769755

لوله بازکنی و تخلیه چاه شمال تهران

شرکت پایتخت سرویس ارائه دهنده خدمات مختلف لوله بازکنی و تخلیه چاه است. یکی از مناطق تحت پوشش این شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه شمال تهران  می باشد. هر ساختمانی که دارای چاه فاضلاب می باشد حتما به تخلیه چاه نیز نیاز پیدا خواهد کرد که باید به آن توجه ویژه ای شود. زیرا در صورت سهل انگاری دیواره چاه به دلیل سستی ریزش پیدا می کند و ساختمان و سکنه ساختمان را دچار مشکلات جانی و مالی می کند که گاهی جبران ناپذیر هستند و در بهترین حالت ساختمان را متحمل هزینه های فراوانی می کند.

هرچند که وضعیت چاه هر از چندگاهی باید توسط افراد متخصصی بررسی شود ولی بعضی نشانه ها نیز گویای وجود مشکل در چاه اعم از گرفتگی یا پر شدگی چاه می باشد که از آن جمله به وجود حشرات موذی در ساختمان، نشست زمینی که چاه زیر آن قرار گرفته، احساس بوی بد، بالا زدن فاضلاب می توان اشاره کرد که با بررسی متخصصین مشخص می شود که مشکل گرفتگی یا پر شدن چاه می باشد که در صورتی که چاه بوسیله یک شئ مسدود شده باشد لوله بازکنی و تخلیه چاه شمال تهران مشکل گرفتگی را رفع می کند و نیازی به تخلیه چاه نمی باشد.

در صورتی که نیاز به تخلیه چاه باشد ماشین تک فاز و سه فاز از از جمله ابزاری می باشد که برای تخلیه چاه استفاده می شود که نوع تک فاز آن برای چاه های معمولی قابل استفاده و نوع سه فاز آن برای چاه های عمیق استفاده می شود که کار را با سرعت بالا و بدون هیچ مشکلی انجام می دهد.

 استفاده از پمپ مکنده در لوله بازکنی و تخلیه چاه شمال تهران که دارای تانکری با حجم ده هزار لیتر می باشد برای انجام تخلیه چاه بسیار مناسب می باشد. در حال حاضر بسیاری از شرکت ها در زمینه تخلیه چاه فعال هستند که با ابزار مختلف دیگری نیز اقدام به تخلیه چاه می کنند. این ابزارها عبارتند از پمپ ساکشن و تانکر تخلیه چاه که در راحتی و سرعت این کار بسیار موثر می باشند.

یکی دیگر از ابزاری که در لوله بازکنی و تخلیه چاه شمال تهران استفاده می شود پمپ مکنده و تانکر جهت حمل فاضلاب می باشد. استفاده از پمپ های مخصوص برای تخلیه چاه و مکنده کار تخلیه چاه را به سرعت و با بهترین کیفیت انجام می دهد. پمپ لجن کش فاضلاب نیز لجن ها را تخلیه می کند و به داخل تانکر حمل فاضلاب منتقل می کند.

تانکرها دارای حجم های مختلفی می باشند. هر چه ساختمان ها بزرگ تر باشند از تانکر با حجم بیشتری جهت تخلیه چاه استفاده می شود. ولی اگر از تانکر با حجم کم تر استفاده شود ممکن است عملیات به ناچار در چندین مرحله انجام شود که زمان انجام عملیات را طولانی می کند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر