ورود کاربرانعضویت کاربران
09123769755

لوله بازکنی و تخلیه چاه مرکز تهران

لوله بازکنی و تخلیه چاه مرکز تهران خدمتی دیگر در شرکت پایتخت سرویس است. یکی از خطرناک ترین اتفاقاتی که ممکن است در هر ساختمانی که دارای چاه فاضلاب است بیفتد خطر ریزش چاه می باشد که با توجه به خطرات جانی و مالی که دارد باید بسیار به آن توجه کرد و حداقل هر 5 سال وضعیت آن را توسط متخصصین این کار بررسی کرد.

 هرگاه احساس بوی بد کردید و یا  جانوران موذی را بیشتر در خانه مشاهده کردید و برروی زمین احساس نشست کردید و یا اینکه دیدید که آب فاضلاب در نقاط مختلف بالا می زند حتماً به پر شدن چاه یا گرفتگی چاه شک کنید و برای رفع این مشکلات  به افراد متخصص لوله بازکنی و تخلیه چاه مرکز تهران مراجعه کنید تا به بررسی وضعیت چاه بپردازند.  لوله بازکنی و تخلیه چاه مرکز تهران با بررسی وضعیت موجود نوع مشکل را اعم از گرفتگی بر اثر مانع خارجی و یا پرشدگی چاه را به شما اعلام می کند.  اگر این مشکلات، ناشی از گرفتگی چاه باشد آن را بوسیله ابزاری باز می کنند و دیگر نیازی به تخلیه چاه نمی باشد.

ولی در صورتی که چاه پر شده باشد هر چه سریع تر و به کمک نیروی متخصص باید اقدام به تخلیه چاه کنید تا از ریزش چاه و آسیب رساندن به سکنه و ساختمان و متحمل شدن خسارات غیر قابل جبران و خسارات مالی جلوگیری کنید.

در حال حاضر لوله بازکنی و تخلیه چاه مرکز تهران، به دو روش مکانیزه و غیره مکانیزه انجام می شود. وقتی که تخلیه چاه بصورت مکانیزه انجام می شود در واقع از ازابزارهای نوین و پیشرفته در تخلیه چاه استفاده می شود. از این ابزار می توان به تانکر مکنده، استفاده از پمپ های ساکشن و مکنده و دیگر ابزار تخلیه چاه نام برد و مسلما نیروی کار ماهر نیز در انجام لوله بازکنی و تخلیه چاه مرکز تهران بسیار موثر می باشد. هرکدام از این ابزار اگر در روند کار حذف شوند به نتیجه مطلوبی نخواهید رسید و کار به صورت مکانیزه و مدرن و راحت انجام نخواهد شد.

برای انجام تخلیه چاه به روش مکانیزه احتیاج به نیروی متخصص و با تجربه و آگاه از عملکرد دستگاه برای استفاده درست از ابزار مکانیزه می باشد.

برای چاه های معمولی از پمپ تک فاز جهت لوله بازکنی و تخلیه چاه مرکز تهران استفاده می شود در صورتی که برای چاه های با عمق زیاد از پمپ سه فاز برای تخلیه چاه استفاده می شود که استفاده از این نوع پمپ باعث می شود کار با سرعت بالا و بی سر و صدا انجام شود. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر