ورود کاربرانعضویت کاربران
09123769755

لوله بازکنی گیشا

به طور کلی لوله بازکنی گیشا به چند روش انجام میشود:

لوله بازکنی با استفاده از لوله باز کن های دستی این امکان را فراهم می کند تا مواد و یا جرم های نزدیک به ورودی لوله را تا حدی بر طرف نمایید. این وسیله از یک پمپ مکنده پلاستیکی به همراه یک دسته بهره می برد که با نیروی دست کار میکند. در استفاده از این نوع وسیله که در لوله بازکنی و تخلیه چاه کاربرد دارد به یاد داشته باشید که هیچگاه نباید هوا به داخل قسمت پمپ پلاستیکی آن نفوذ کند.بعد از اتمام کار لوله بازکنی با تلمبه مقداری آب را روانه لوله کنید تا مواد بلند شده بر اثر استفاده از تلمبه باعث گرفتگی لوله نشوند.

لوله بازکن های شیمیایی واسیدی نیز در لوله بازکنی گیشا کاربرد فراوانی دارند که البته در گرفتگی های ضعیف و با شدت پایین کاربرد دارند. توجه داشته باشید که این نوع از لوله بازکنی به مرور زمان انجام میشود و مدتی طول میکشد تا لوله باز شود. همانطور که گفته شد این نوع لوله باز کن فقط بر روی جرم های ضعیف کاربرد دارد و به طور مثال بر روی جرم ها یا گرفتگی هایی که بر اثر پلاستیک و یا چربی ایجاد شده باشد تاثیر کمی دارد و یا تاثیر نخواهد گذاشت.

دستگاه های لوله بازکنی از بهترین روش های لوله بازکنی گیشا هستند که کاربرد فراوانی دارند. این نوع دستگاه ها بیشتر در اختیار شرکت هایی هستند که در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه فعالیت میکنند و نحوه استفاده از آن را به خوبی میدانند. این نوع دستگاه های لوله بازکنی مواقعی کاربرد دارند که سایر موارد جهت لوله بازکنی میسر نباشد و گرفتگی لوله به حدی زیاد باشد که می بایست از دستگاه لوله بازکنی استفاده کرد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر