ورود کاربرانعضویت کاربران
09123769755

قیمت تخلیه چاه

قیمت تخلیه چاه یکی از عوامل مهم است که معمولا افراد در زمان لوله بازکنی و تخلیه چاه به آن توجه می نمایند. وقتی فاضلاب پر می شود سریعا باید برای تخلیه چاه اقدام شود در غیر اینصورت دیواره چاه سست می شود و امکان ریزش پیدا می کند، به خصوص اگر محل قرار گیری چاه در محل تردد انسان و ماشین باشد، تعلل در تخلیه چاه شما را با مشکل جدی و عواقب خطرناکی روبرو می کند.

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت تخلیه چاه موثر است. اتحادیه قیمت ثابتی برای تخلیه چاه معین کرده است ولی در صورت تمایل و نیاز بین مشتری و شرکت انجام دهنده تخلیه چاه، قیمت به صورت توافقی تعیین می شود. البته باید دقت کنید که بعضی شرکت ها قیمت هایی خارج از عرف بیان نکنند. در چاه ممکن است باز یا بسته باشد اگر در چاه بسته باشد آنگاه هزینه باز کردن و بستن دوباره چاه بطور جداگانه علاوه بر تخلیه چاه به مشتری اعلام می شود.

تانکر بر حسب ظرفیت پنج هزار لیتری، شش هزار لیتری یا بیشتر نیز دارای قیمت های متفاوتی می باشد. اینکه تانکر چند بار برای تخلیه باید به محل مخصوص تعیین شده توسط شهرداری مراجعه کند بر روی قیمت تخلیه چاه تاثیر می گذارد. همچنین دوری و نزدیکی و میزان ترافیک در هنگام اعزام به محل تخلیه فاضلاب نیز اندکی تاثیر در قیمت تخلیه چاه دارد. محل قرار گیری چاه که در طبقات منفی یا همکف باشد نیز در تعیین قیمت موثر می باشد در واقع اگر چاه در طبقات منفی قرار گرفته باشد هزینه را افزایش خواهد داد. انتخاب روش تخلیه چاه که با پمپ سه فاز یا تک فاز  تاثیر اندکی برروی قیمت کار دارد ولی اینکه از تانکر مکنده استفاده شود یا نشود بر روی هزینه ها تاثیر می گذارد و نرخ مجزایی دارد.  در واقع استفاده از تانکر مکنده و حضور آن در محل تخلیه قیمت را تا حدودی زیادی افزایش خواهد داد.

در همه این موارد متاسفانه امکان کلاهبرداری وجود دارد پس باید در انتخاب شرکت تخلیه  چاه بسیار دقت کنید و خودتان هم روند انجام کار را تحت نظر داشته باشید. بنابراین علاوه بر قیمت تخلیه چاه به نوع و کیفیت کار نیز توجه نمایید. شرکت پایتخت سرویس یکی از برترین شرکت ها در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی می باشد که با قیمت مناسب و کیفیت بالا به این کار می پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت تخلیه چاه با ما در پایتخت سرویس در ارتباط باشید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر